2106

Hakkımızda

Aksan Oksijen olarak 1980 YIlında Çanakkale'nin Biga ilçesinde Kurulmuştur. Balıkesir / Bandırma ilçesinde 1 adet şube ve il genelinde 8  bayisi ile bulunduğu bölgede, sektöründe lider konumdadır. 01.07.2015 Tarihi itibari ile AKBIYIKLAR SINAİ GAZLAR DEMİR SANAYİ ve TİC.LTD.ŞTİ adı altında faaliyetlerine devam etmekte, 01.06.2016 Tarihi itibari ile de 1.kalite Boru-Profil ve Hadde Malzemesi ayrıca Trapez saç-Tabaka saç satışları,Panel satışlarını da bölgesinde üstlenmiş bulunmaktadır...

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

 Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. 

AKBIYIKLAR SINAİ GAZLAR & DEMİR TİCARETİ